.... s osobním přístupem

dodáváme kopírovací stroje Konica Minoltaautorizovaný servis Konica Minoltaznačkové tonerové a inkoustové kazetyalternativní spotřební materiálperiferie renomovaných značekkvalitní kancelářský papír zn. Xeroxpočítačové sestavy na mírunotebooky, mobilní telefony, tablety

Přejít na obsah
KDO JSME
ZÁKLADNÍ ÚDAJE SPOLEČNOSTI

obchodní jméno: ALTERIA s. r. o.

sídlo společnosti/korespondenční adresa: Emila Zahrádky 934, 272 04 Kladno 4 - Rozdělov
IČO: 49827057

DIČ: CZ49827057 (jsme plátci DPH)
bankovní spojení: Česká spořitelna, a. s.
číslo bankovního účtu:
3684455359/0800
datová schránka:
utqkz63
vznik společnosti: 19. 12. 1994
společnost je zapsána v OR Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 33932

máme osobní přístup

známe své zákazníky a jejich potřeby
vše je věcí domluvy, rádi vyjdeme vstříc

šetříme Váš čas

přizpůsobíme se Vám časově
termíny u nás určuje zákazník

šetříme Vaše peníze

nabízíme alternativy
hledáme vhodná řešení

jsme tu pro zákazníka

svým zákazníkům nasloucháme
problémy řešíme ihned

HISTORIE ...
Společnost  ALTERIA s.r.o. byla založena v roce 1994 ještě pod původním obchodním  názvem Niko s.r.o.. Po organizačních změnách v roce 2000 bylo rozhodnuto  také o změně obchodního jména.
V počátcích své činnosti jsme se  zaměřovali především na prodej a servis kancelářské techniky, provozovali jsme "kamennou" prodejnu na pěší zóně v Kladně. Jako jedna  z mála firem jsme dováželi do České republiky produkty zn. Olivetti, především elektronické psací stroje. Postupně jsme začali rozšiřovat nabízený sortiment o výpočetní a  telekomunikační techniku a prakticky o veškeré zboží s tímto  související. Součástí firmy bylo servisní zázemí, ale stále více se servisní činnost přesouvala přímo k zákazníkům. Když jsme byli osloveni společností Konica Minolta a byla nám nabídnuta spolupráce v rámci autorizovaného partnerství, stále více jsme se začali zaměřovat právě na tento segment, tedy prodej a servis produktů značky Konica Minolta.
Postupně se začala měnit i tvář pěší zóny. Z lukrativního a atraktivního místa se stalo místo, kterému se zákazník raději vyhnul. Došlo na rozhodnutí, jakým směrem se chceme ubírat dál. A jelikož 90% realizací zakázek jsme prováděli "v terénu" u zákazníků, prodejna byla zrušena a byla zřízena kancelář se servisním zázemím v Kladně - Rozdělově.
SOUČASNOST ....
Mezi naše zákazníky patří především státní správa, školská zařízení, živnostníci a menší firmy z našeho regionu. Zákazníci se na nás mohou obrátit jak v obchodních záležitostech, tak v rámci servisu. Většině z nich poskytujeme komplexní služby, zákazníci nemusí nikam cestovat, protože jim zboží zavezeme/zašleme. Servis a opravy větších zařízení provádíme u zákazníka. U ostatních servisních zásahů vždy záleží na typu zařízení a povaze závady. Řešení vytváříme na míru, podle potřeb zákazníka, s ohledem na jeho požadavky a finanční možnosti. O námi prodávaná zařízení se vždy postárame jak v rámci záruky, tak i v rámci pozáručního servisu. Zajistíme dodávky spotřebního materiálu, pomůžeme s výběrem počítače, notebooku, tiskárny, zpracujeme cenovou nabídku tak, aby byla pro zadavatele zajímavá. Našim zákazníkům poskytujeme služby i formou servisních, případně servisně materiálových smluv.
I když je naše nabídka široká, jsme především autorizovaným partnerem Konica Minolta, momentálně s certifikací Konica Minolta Premium Partner. Jsme schopni kvalifikovaně poradit s výběrem, dodat originální spotřební materiál za zajímavé ceny a zajistit kvalitní autorizovaný servis.
Pravidelně se účastníme jak obchodních, tak technických školení přímo u výrobce.
Většina naší činnosti je realizována u zákazníka tak, aby měl co největší komfort. Zboží pravidelně zavážíme, nástup technika na hlášené opravy je obvykle následující pracovní den, nezřídka týž den. U smluvních partnerů jsou dodací a servisní podmínky vždy věcí domluvy. Přizpůsobujeme se časovému rozvrhu našich zákazníků. Zákazníci se na nás mohou obrátit i telefonicky a pokud je to v našich možnostech, můžeme jejich problém rychleji vyřešit, objednat zboží, poradit s obsluhou zařízení. Když se na nás zákazník obrátí s prosbou o radu i po pracovní době, určitě se nesetká s odmítnutím.
Nejsme velká firma, ale nestydíme se za to. Pracujeme jak nejlépe dovedeme a naše nasazení je o to větší. Když nám pak zákazník řekne, že je spokojen a vše funguje, je to odměna a motivace do budoucna.

ALTERIA s.r.o.
sídlem Emila Zahrádky 934, 272 04 Kladno 4 - Rozdělov

IČO: 49827057   DiČ: CZ49827057
telefon: +420 312 254 151
mobil:    +420 737 252 121-122
e-mail: alteria@alteria.cz
AFC 2019-2021
Návrat na obsah