.... s osobním přístupem

dodáváme kopírovací stroje Konica Minoltaautorizovaný servis Konica Minoltaznačkové tonerové a inkoustové kazetyalternativní spotřební materiálperiferie renomovaných značekkvalitní kancelářský papír zn. Xeroxpočítačové sestavy na mírunotebooky, mobilní telefony, tablety

Přejít na obsah
NABÍDKA PRODUKTŮ
MULTIFUNKCE A TISKÁRNY KONICA MINOLTA, PŘÍSLUŠENSTVÍ, SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

Nabízíme multifunkční zařízení a kopírovací stroje Konica Minolta, tiskárny Konica Minolta, spotřební materiál pro kopírovací stroje a tiskárny - tonery, válce, odpadní nádoby, zobrazovací jednotky atd.. Provádíme instalace a kvalifikovaný servis. Jsme autorizovaným partnerem Konica Minolta. Nabízíme i starší (repasovaná) zařízení, vždy podle momentálního stavu skladových zásob. U některých zařízení nabízíme možnost pronájmu v rámci servisně - materiálové smlouvy.

MONTOVANÉ POČÍTAČOVÉ SESTAVY A ALL IN ONE PC

Montujeme a instalujeme počítače z komponent vybraných zákazníkem, případně rádi navrhneme konfiguraci počítače podle účelu použití a cenových možností zákazníka. Samozřejmostí je i dodávka LCD, počítačového příslušenství a software. Počítač dodáme ve stavu, kdy je ihned připraven k použití (aktualizace operačního systému, ovladačů a softwarového vybavení je samozřejmostí), zapojíme a předvedeme. V případě poruchy poskytujeme podporu jak ve formě návštěvy technika, tak po telefonu (pokud se jedná o problém nevyžadující servisní zásah a nejedná se o závadu na hardware).
Dále nabízíme tzv. All In One PC. Doporučujeme především pro kancelářské použití, kde je vyžadován počítač pro práci a úspora místa. Tyto počítače mají většinou i pěkný design, ze zkušenosti můžeme doporučit v poměru cena/výkon zařízení od HP, ale rádi připravíme nabídku i na počítače jiných výrobců.

LASEROVÉ, LED A INKOUSTOVÉ TISKÁRNY A MULTIFUNKCE

V naší nabídce máme portfolio značek Konica Minolta (vyjma produkčních strojů), HP, OKI, Canon, EPSON, Brother, Samsung. Požadujete zde neuvedenou značku? Zašlete nám poptávku, nebo zavolejte.

NOTEBOOKY, NETBOOKY, TABLETY A MOBILNÍ TELEFONY
Prodáváme noteboky, ultrabooky a netbooky značek Apple, HP, Dell, Toshiba, Acer, Asus atd.. Dále nabízíme tablety a mobilní telefony většiny renomovaných značek. Jsme schopni zajistit značkové i neznačkové příslušenství z oficiální distribuce v ČR.
PC KOMPONENTY, DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ K POČÍTAČŮM, HERNÍ PERIFERIE
V rámci naší činnosti nabízíme kompletní sortiment počítačových komponent, drobnou spotřební elektroniku, příslušenství k počítačům a tiskárnám, kabely, konektory, redukce, příslušenství k monitorům a LCD, televizory, projektory, herní periferie, software, portfolio Microsoft, antivirové programy (jsme Eset partneři) a mnoho dalšího. Rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku, navrhneme vhodné řešení, provedeme upgrade Vašeho počítače. Neváhejte nás kontaktovat.
KANCELÁŘSKÝ A GRAFICKÝ PAPÍR
Zajišťujeme dodávky kancelářského a xerografického papíru, papíru větší gramáže a papíru grafického (speciálního). Dodáváme papíry pro plottery (role).
Ohledně nabídky a cen papíru nás kontaktujte telefonicky. Zákazníkům s paletovými odběry nabízíme množstevní slevy.
ZNAČKOVÝ A ALTERNATIVNÍ SPOTŘEBNÍ MATERIÁL
Jsme prodejci spotřebního materiálu pro tiskárny, multifunkce a kopírovací stroje většiny výrobců, kteří působí na trhu v České republice. Dodáváme jak originální spotřební materiál, tak spotřební materiál kompatibilní (tonery, tonerové kazety, cartridge, inkousty, inkousty pro tankové systémy atd.). Ceny přizpůsobujeme poptávce, proto zákazníkům s pravidelnými odběry můžeme nabídnout výhodnější ceny. Standardní ceník kompatibilních kazet vám rádi na vyžádání zašleme na e-mail (ceník obsahuje pouze část nabídky, tedy nejprodávanější kazety).
ALTERIA s.r.o.
sídlem Emila Zahrádky 934, 272 04 Kladno 4 - Rozdělov

IČO: 49827057   DiČ: CZ49827057
telefon: +420 312 254 151
mobil:    +420 737 252 121-122
e-mail: alteria@alteria.cz
AFC 2019-2021
Návrat na obsah