.... s osobním přístupem

dodáváme kopírovací stroje Konica Minoltaautorizovaný servis Konica Minoltaznačkové tonerové a inkoustové kazetyalternativní spotřební materiálperiferie renomovaných značekkvalitní kancelářský papír zn. Xeroxpočítačové sestavy na mírunotebooky, mobilní telefony, tablety

Přejít na obsah
SERVISNÍ ČINNOST
POSKYTUJEME TYTO SERVISNÍ SLUŽBY
  • opravy multifunkcí a tiskáren Konica Minolta
  • autorizovaný servis Konica Minolta (pravidelná péče)
  • opravy a modernizace počítačů
  • výměnu vadných PC komponent
  • návrhy a realizace PC sestav na přání
  • odvirování počítačů
  • pravidelnou údržbu počítačů SW+HW
  • připojení periferií k PC
  • připojení příslušenství k PC
  • posouzení stavu kancelářské a výpočetní techniky
Samozřejmostí je zajištění záručního a pozáručního servisu u nás zakoupeného zboží. Většinu zásahů jsme schopni realizovat přímo u zákazníka. Termín návštěvy našeho technika si můžete domluvit telefonicky, případně e-mailem. Opravu si lze objednat i prostřednictvím naší stránky na Facebooku. Potřebné kontaktní údaje naleznete ZDE.
Než nám zavoláte, připravte si tyto údaje: typ a model zařízení, co nejpodrobnější popis projevů závady, zda je zařízení v záruce a kde je umístěno (případě kontakt na odpovědnou osobu).
Termín návštěvy vždy domluvíme tak, aby byl vyhovující především pro zákazníka. K servisnímu zásahu se náš pracovník obvykle dostaví do druhého dne od nahlášení, případně v termínu, který si zákazník určí.
Pokud máte zařízení, které potřebujete opravit, vždy nás předem kontaktujte ohledně formy předání do opravy.

JAK REKLAMOVAT ZBOŽÍ V RÁMCI ZÁRUKY
Pokud se zařízení porouchalo v průběhu záruční doby, můžete využít buď přímo služeb autorizovaného servisního střediska výrobce (řešení je výrazně rychlejší), nebo reklamaci klasicky uplatnit u prodejce, tedy u nás. Adresu konkrétního autorizovaného servisu Vám rádi vyhledáme.
Při požadavku na záruční opravu nás kontaktujte telefonicky. Domluvíme termín vyzvednutí vadného zboží naším pracovníkem.
Záruční opravy zařízení Konica Minolta formátu A3 provádíme přímo u zákazníka. U formátu A4 (multifunkce, tiskárny) záleží na povaze závady. Pokud není možné závadu odstranit na místě, odvezeme si zařízení na náš servis a dále řešíme reklamaci v rámci postupů doporučených výrobcem.
Běžná údržba zařízení, čištění, vyjmutí zaseklého papíru, výměna opotřebených náhradních dílů, mechanické poškození zákazníkem a závady způsobené používáním nevhodného či nekvalitního spotřebního materiálu nejsou záruční opravou. Odstranění těchto závad je účtováno dle platného ceníku.

POZÁRUČNÍ OPRAVY
Přímo zajišťujeme pozáruční opravy zn. Konica Minolta. U ostatních značek doporučíme autorizovaný servis výrobce, v případě počítačů provádíme jak údržbu, tak opravy a výměny komponent. Náklady spojené s řešením pozáručních oprav v plné výši hradí zákazník. Doporučujeme si vždy stanovit maximální akceptovatelnou cenu opravy. Vždy je prováděna diagnostika a po zjištění příčiny závady je zákazník informován o dalším postupu a přibližné ceně případné opravy. Cena za diagnostiku je uvedena v platném ceníku. Zákazník má právo opravu odmítnout a uhradí pouze doposud prokazatelně vzniklé náklady spojené s diagnostikou a případnou dopravou. Pokud je zařízení zasíláno k diagnostice do autorizovaného servisu, je účtována cena dignostiky dle sazebníku této třetí strany. Náklady spojené s expedicí zařízení do servisního střediska třetí strany jsou účtovány při vydání zařízení z opravy a mohou obsahovat i náklady za obalový materiál, pokud si zákazník nezajistí obalový materiál vlastní (především u větších zařízení, jako jsou tiskárny a multifunkce musí obal zajistit bezpečnou přepravu do servisu a zpět).

V sídle společnosti se nachází kancelář a servisní zázemí. Vzhledem k tomu, že 90% naší činnosti je prováděno v "terénu" přímo u zákazníků, nemusíme být přítomni. Vždy nám předem zavolejte a domluvte si formu předání zařízení do opravy/reklamace. Zároveň s Vámi rádi probereme podrobnosti a termín vyzvednutí, který Vám bude vyhovovat. Děkujeme za pochopení.
ALTERIA s.r.o.
sídlem Emila Zahrádky 934, 272 04 Kladno 4 - Rozdělov

IČO: 49827057   DiČ: CZ49827057
telefon: +420 312 254 151
mobil:    +420 737 252 121-122
e-mail: alteria@alteria.cz
AFC 2019-2021
Návrat na obsah